e-wejherowo.pl - Rejestracja - REGULAMIN

  Rejestrując się na „e-wejherowo.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „e-wejherowo.pl”. „e-wejherowo.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

  Pisząc na forum zgadzasz się z poniższymi stwierdzeniami:
  • Nie będę umieszczać tej samej wiadomości więcej niż jeden raz;
  • Będę umieszczać wiadomości we właściwej kategorii;
  • Zanim napiszę nową wiadomość upewnię się, czy wcześniej nikt nie napisał wiadomości o podobnej treści;
  • Będę dbał o wysoki poziom swoich wypowiedzi;
  • Nie będę używał wulgaryzmów i nie będę obrażał innych;
  • Jeśli będę skarżył się na konkretną osobę, nie będę podawał jej nazwiska, chyba że sam podpiszę się swoim imieniem i nazwiskiem;
  • Nie będę pisał gróźb pod kierunkiem innych osób ani innych treści, które mogą być sprzeczne z prawem;
  • Posiadam wszelkie prawa do zdjęć publikowanych przeze mnie na tej witrynie.
  Moderatorzy szczególnie uważnie przyglądają się negatywnym opiniom o instytucjach, firmach i organizacjach. Mogą one być przejawem nieuczciwej konkurencji. Administratorzy i moderatorzy nie są w stanie określić intencji autorów wiadomości, dlatego wiadomości tego typu mogą zostać usunięte bez podania przyczyny. W takich przypadkach sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie.

  Zasady umieszczania reklam i ogłoszeń w dziale Ogłoszenia Drobne

  Wysyłanie reklam przez firmy musi zostać uzgodnione z administratorem (admin@„e-wejherowo.pl”). Nieuzgodnione formy reklamy będą usuwane. Zobacz: zasady umieszczania reklam. Bezpłatne ogłoszenia drobne mogą publikować wyłącznie osoby fizyczne (nie prowadzące działalności gospodarczej). Bezpłatne ogłoszenia nie mogą zawierać nazwy firmy lub innych słów mogących nakierować na nazwę firmy (także w postaci nazwy użytkownika, e-maili, podpisów, itp.). Bezpłatne ogłoszenie nie może zawierać także innych treści mogących nakierować na fakt, że dotyczy ono firmy. Moderator może także usunąć wiadomości zawierające odnośnik o charakterze reklamowym do innej witryny.
  Wysyłając wiadomości na tym Forum akceptujesz warunki niniejszego regulaminu. Wiadomości, które w ocenie moderatorów i administratora strony naruszają warunki tego regulaminu mogą zostać usunięte. Mogą zostać podjęte także inne działania mające na celu uniemożliwienie wysyłania wiadomości przez danego użytkownika (tzw. ban). W przypadku naruszeń prawa mogą zostać powiadomione odpowiednie władze. Pamiętaj, wypowiadając się na forum nie jesteś anonimowy. System automatycznie rejestruje numery IP użytkowników.

  Inne informacje

  Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał starego. Administrator może w wyjątkowych sytuacjach przesłać istotne informacje związane z Twoim kontem na forum.
  Zmiana regulaminu: 11 sierpnia 2008r.

  Dodatkowe informacje

  Forum „e-wejherowo.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.