Sprawy miasta WejherowaWejherowo najlepiej oświetlone


Aktualności. Wejherowo i osiedla.
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostPt 27 mar, 2009 12:35

Wejherowo i Gdańsk - najlepiej oświetlone

Wejherowo i Gdańsk zostały nagrodzone w konkursie na najlepiej oświetloną gminę i miasto w ubiegłym roku. Dziś [23.03.2009 - red] w Warszawie, podczas Targów Światło 2009, wręczono wyróżnienia. Nagrody przyznawano w dwóch grupach: gminy i miasta do 70 tys. mieszkańców oraz gminy i miasta powyżej 70 tys. mieszkańców. W pierwszej kategorii Wejherowo zdobyło drugą nagrodę za iluminację Kalwarii Wejherowskiej. Także Gdańsk zodbył drugą nagrodę - za oświetlenie dwóch kościołów: pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu oraz pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego.

Radio Gdańsk
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostPt 05 mar, 2010 10:12

Wejherowo ponownie najlepiej oświetlone! Nasze gratulacje :) Oby tak dalej, byle nie przesadzić w stronę kiczu ;)
Wejherowo - najlepiej oświetlone.

Wejherowo zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie "Na najlepiej oświetloną gminę i miasto 2009 roku" i zdobyło I miejsce za iluminację świąteczną. Dzisiaj podczas targów oświetleniowych w Warszawie nagrodę odebrał prezydent Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt. (...)

Źródło: Radio Gdańśk
Początkujący
Posty: 5
wejherowo

Początkujący
PostCz 03 lis, 2011 8:17

**** to cudownie ze jest tak oświetlone!!! ale jest jeden dylemat..i to duży!!! mieszkam w pieknej dzielnicy na karnowskiego. wszystko byłoby dobrze żeby wieczorami nie była tak zatruwana przez ludzi z domków co palą w piecach. nie sposób wytrzymać smrodu, wszyscy zamykaja okna!! a najgorsze jest to że tworza sie kłeby dymu tak śmierdzącego!!! jedna potężna wielka chmura spalin z kominów!!!!!
witam! mieszkam od kilku m-cy w wejherowie. przeprowadziłam się z gdyni co nie oznacza że nie kocham tego miasta! tutaj jestem szczęsliwa, mieszkam w pięknej dzielnicy. wejherowo ma naprawde dużo ciepła! pozdrawiam.

Powrót do Sprawy miasta WejherowaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość