Sprawy miasta WejherowaZłodziej paliwa złapany


Aktualności. Wejherowo i osiedla.
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostSo 04 lip, 2009 12:45

Wejherowo: tankował i odjeżdżał nie płacąc

Wejherowscy kryminalni zatrzymali amatora darmowego paliwa. Kierowca peugeota na jednej ze stacji paliw na terenie Wejherowa, kilkakrotnie po zatankowaniu auta odjeżdżał nie uiszczając należności. Zapis monitoringu wskazywał, iż za każdym razem był to ten sam samochód, lecz posiadał różne tablice rejestracyjne.

Policja w Wejherowie w ostatnim czasie przyjęła kilka zawiadomień o kradzieży paliwa z jednej ze stacji zlokalizowanych na terenie miasta. Sprawca poruszał się peugeotem. Tankował samochód lub też wlewał benzynę do kanistrów i odjeżdżał nie płacąc należności. Ostatnio zatankował do pojemników paliwo warte ponad 500 zł. Sprawca za każdym razem miał inne tablice rejestracyjne.

Wczoraj kryminalni zatrzymali go. Na terenie posesji, gdzie zamieszkuje 21-latek funkcjonariusze znaleźli auto wyglądem odpowiadające samochodowi jakim poruszał się złodziej. Ponadto w trakcie przeszukania znaleźli tablice rejestracyjne o numerach utrwalonych na zapisie monitoringu stacji paliw oraz kanister z benzyną. Były też części garderoby jakich kierowca używał do zmiany swojego wyglądu.

Teraz wejherowianin będzie musiał wyjaśnić skąd miał tablice rejestracyjne oraz usłyszy zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Za: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie / Gazeta Świętojańska

Powrót do Sprawy miasta WejherowaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość