Sprawy miasta WejherowaCzy doczekamy się remontu dworca?

Aktualności. Wejherowo i osiedla.
Początkujący

Początkujący
PostN 25 paź, 2009 18:59

Dworce w Malborku, Elblągu, Oliwie, Wejherowie, Gdyni i Sopocie będą odnowione

Malbork, Elbląg, Gdańsk Oliwa, Wejherowo, a do tego Gdynia Gł. i Sopot. Na tych dworcach kolejowych mają w przyszłym roku toczyć się prace modernizacyjne.

Fundusze na remonty czterech pierwszych dworców są zapisane w projekcie budżetu na 2010 r. (założenia wydatków na kolej ujawnił na swoim blogu Janusz Piechociński, poseł PSL). Malbork, Elbląg, Oliwa i Wejherowo znajdują się na liście 32 dworców w całym kraju, na remont których ma być przeznaczone w sumie prawie 103 mln zł. Środki na remont dworca w Gdyni Gł. są zagwarantowane w Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko.
(...)

Polska Dziennik Bałtycki
Paweł Rydzyński
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostPt 02 kwi, 2010 20:28

Ciekawe, zy juz wyremontowali? Nie mieszkam w Polsce, wiec prosze o informacje
Moderator

PostPt 02 kwi, 2010 20:30

janusz napisał(a):Ciekawe, zy juz wyremontowali? Nie mieszkam w Polsce, wiec prosze o informacje

Może przypadkiem do 2012 roku się doczekamy ;)
Początkujący
wejherowo

Początkujący
PostCz 03 lis, 2011 8:04

bardzo chciałabym też aby wejherowo miało dworzec z prawdziwego zdarzenia, miasto to zasługuje na coś lepszego...powoli pod tunelem już robią schody nowe. a może to już początek remontu dworca?! poczekamy!!!
witam! mieszkam od kilku m-cy w wejherowie. przeprowadziłam się z gdyni co nie oznacza że nie kocham tego miasta! tutaj jestem szczęsliwa, mieszkam w pięknej dzielnicy. wejherowo ma naprawde dużo ciepła! pozdrawiam.
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
PostCz 03 lis, 2011 10:29

Pod adresem: http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1130 ... e3f2c82a33 jest ciekawa ankieta dot. opinii mieszkańców na temat tego, który dworzec z regionu powinien być wyremontowany w pierwszej kolejności

Powrót do Sprawy miasta Wejherowa