Sprawy miasta WejherowaDewastacja Kalwarii Wejherowskiej

Aktualności. Wejherowo i osiedla.
Początkujący

Początkujący
PostPn 31 maja, 2010 14:26

NaszeMiasto.pl napisał(a):Do kolejnej dewastacji doszło w miniony weekend na Kalwarii Wejherowskiej. Zdarzenie jest tym bardziej bulwersujące, gdyż wiele wskazuje na to, że służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo nie zrobiły nic, by ująć sprawców na gorącym uczynku, choć miały ku temu okazję.

O sprawie poinformował nas czytelnik, który w e-mailu nadesłanym do redakcji pisze, że widział wandali i jak twierdzi, dzwonił na policję z prośbą o interwencję. Mimo wykonanych dwóch telefonów patrol policji nie przyjechał na miejsce.
(...)
- Po ponad poł godzinie zadzwoniłem ponownie, dyżurny poinformował mnie, że sprawę przekazał straży miejskiej, ponieważ patrol pojechał do okolicznej miejscowości. (...)

Joanna Kielas

Skutkiem zdarzenia, w jednej z kapliczek zdewastowano drzwi, oświetlenie, elewację oraz skrzynkę elektryczną.
Początkujący

Początkujący
PostPt 20 maja, 2011 11:22

Naprawdę nóż się w kieszeni otwiera, kiedy człowiek coś takiego czyta... Naprawdę nie ma już niczego innego do roboty...?
Początkujący
wejherowo

Początkujący
PostN 09 paź, 2011 20:13

*** to nie mieści się w głowie!!! dlaczego taki bandzior jeden z drugim ma być górą nad prawem?! przecież to jest nizina społeczna! i gdzie jest policja?!! dlaczego nie ma jakiejś ochrony całodobowej! brak mi słów!
witam! mieszkam od kilku m-cy w wejherowie. przeprowadziłam się z gdyni co nie oznacza że nie kocham tego miasta! tutaj jestem szczęsliwa, mieszkam w pięknej dzielnicy. wejherowo ma naprawde dużo ciepła! pozdrawiam.

Powrót do Sprawy miasta Wejherowa