Powiat wejherowski. MTKPieniądze dla szpitala i policji


Sprawy ogólnopowiatowe. Małe Trójmiasto Kaszubskie
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostWt 31 mar, 2009 9:57

Powiat wejherowski. Radni dali pieniądze dla policji i szpitala

Niemal 100 tysięcy złotych z budżetów samorządów dostała w ostatnim czasie wejherowska policja.
Podczas ostatniej sesji, która odbyła się w tym miesiącu, wejherowscy radni podjęli uchwałę o przekazaniu dotacji w wysokości 40 tys. zł dla policji. Pieniądze te mają być przeznaczone na bieżące wydatki. To nie pierwsza tego typu pomoc. W ubiegłych latach radni również dofinansowywali policję. Np. w zeszłym roku wejherowscy funkcjonariusze otrzymali 5,5 tys. złotych na zadania związane z profilaktyką przeciwalkoholową.
Kolejne dofinansowanie dla funkcjonariuszy - w kwocie 50 tys. zł - przekazali też radni powiatowi podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Wejherowskiego. Także te pieniądze mają być przeznaczone na bieżące wydatki.
(...)
Wejherowscy radni podjęli też uchwałę o przekazaniu dotacji w wysokości 55 tys. zł dla Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Pieniądze mają być przeznaczone na zakup kardiomonitora. Radni swą decyzję umotywowali tym, że ten nowoczesny sprzęt przyczyni się do poprawy warunków pobytu najmłodszych pacjentów i zwiększy jakość świadczonych usług medycznych.
(...)
(raf) - POLSKA Dziennik Bałtycki

Powrót do Powiat wejherowski. MTKKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości