PoradnikNajlepsze miejsce na randkę w okolicy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Początkujący

Początkujący
PostCz 25 cze, 2009 9:30

Single i osoby w związkach łamią sobie czasami głowę, gdzie pójśc z wymarzonym mężczyzną lub wymarzoną kobietą na randkę w naszej okolicy. Możę ktoś z Was ma możę pomóć poszukiwaniom singli, by znaleźć romatyczne miejsce na spotkanie dla zakochanych par?
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostCz 25 cze, 2009 10:22

Nie ważne gdzie, ważne z kim! :) Po co od razu mamy komuś robić reklamę, jak i tak każdy ma inny gust. Błędem jest myślenie, że wystarczy sprawdzona knajpa, by randka się udała. Trzeba wybrać taką knajpę, która będzie pasowała do charakteru danej osoby. Jedni wolą pizzę, a inni kolację przy lampce wina.
Początkujący

Początkujący
PostPt 26 cze, 2009 10:13

Niekoniecznie chodzi o jakąś knajpę czy restaurację jako miejsce na spotkanie. Ja na przykład wolę bardziej nietypowe miejsca, np. na łonie natury. Oczywiście nie na każdej randce, ale przynajmniej od czasu do czasu. Coś takiego, co potrafi naprawdę zostawic ślad w pamięci. Myślę że województwo pomorskie i nasz region ma takich miejsc na spotkania par zakochanych pod dostatkiem. A jeśli komuś mamy robić reklamę to własnie naszej okolicy.
Ostatnio edytowano Pn 06 lip, 2009 14:05 przez lolalove1, łącznie edytowano 4 razy
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostPt 26 cze, 2009 14:27

No zgadza się, najlepszym miejscem na randkę jest łono natury - powiedzmy, las :)
Początkujący

Początkujący
PostPn 29 cze, 2009 10:12

Mi się też tak wydaję, ale jak zorganizować taką randkę, żeby szyszki nie dawały się we znaki. Zresztą trzeba znależć taki las gdzie nie roi sie od innych singli i od zakochanych par, bo to dość krępujące na romantycznej randce natknąć się na grzybiarzy. W sumie pytanie zostaję otwarte - jak zaskoczyc partnera i ożywić związek?
Ostatnio edytowano Pt 10 lip, 2009 10:30 przez lolalove1, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostPn 29 cze, 2009 20:18

To co proponujesz? Bo ja szczerze mówiąc jestem ciekaw, gdzie tu można sobie romantycznie posiedzieć bez obawy, że najdzie nas jakiś grzybiarz :) Mam tylko nadzieję, że odpowiedź nie będzie typu: Najlepsza na randki jest knajpa taka i taka, przy ul. takiej i takiej... ;)
Początkujący

Początkujący
PostWt 30 cze, 2009 10:58

Takich miejsc na randki w naturze jest dużo w okolicy, na przykład na szlaku Krawędzią Kępy Puckiej z Wejherowa do Pucka. Jest taki taki piękny widok od strony brzegu w Rzucewie na Zatokę Pucką. Zdaję się, że ludzie nazywaja to miejsce „wikiem” , czy jakoś tak. Jak chce się zrobić wrażenie na kobiecie to trzeba się ruszyć troche dalej. Miłość lubi niespodzianki...
Początkujący

Początkujący
PostPt 03 lip, 2009 12:03

no widzę że nie dość że z Ciebie romantczka, to się jeszcze w okolicy znasz! Spacer po parku, lub jakaś miła atmosferka w kawiarni lub knajpce też jest ok. Behemot nie będzie zadowolony z mojego wpisu! Sorry! Jestem taki staromodny... A co myślicie o randce w domu? Można zaraz przejść do rzeczy ... ;-)
Początkujący

Początkujący
PostPt 03 lip, 2009 16:39

Randka w domu też nie jest zła, pod warunkiem że to nie pierwsza randka, bo wtedy chyba troche dwuznacznie to brzmi jak się zaprasza świeżo poznana osobę do domu a pozatym może świadczyc o braku fantazji i trudnościach w znaleźieniu innego miejsca na romantyczne spotkanie
Początkujący
Szklary

Początkujący
PostSo 18 lip, 2009 7:58

Teraz jak jest ładna pogoda to wystarczy jakieś miłe ustronne miejsce, wygodna ławeczka i ćwierkolące ptaszki ;-)
Początkujący

Początkujący
PostPn 25 paź, 2010 16:02

wlasne mieszkanie i kolacja przy swiecach :)
Początkujący

Początkujący
PostWt 02 sie, 2011 14:28

miejsce się nie liczy liczy się towarzystwo :)

Powrót do Poradnik