Poradnikgdzie lumpex dla dzieci w Wejherowie lub okolicach?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Początkujący
Pomieczyno

Początkujący
PostCz 11 lut, 2010 12:32

Czesc, mam male dziecko i szukam dobrego ciucholandu z ubrankami dla dzieci. Mieszkam pod Wejherowem. Mozecie cos polecic? Dzieki.
Agata
Początkujący

Początkujący
PostŚr 30 mar, 2011 20:56

ZNAM DOBRY LUMPEXIK W RUMI NA UL. WYBICKIEGO Z DWORCA Z RUMII MOZNA DOJECHAC 86 173 LUB J i R wysiasc na Dabrowskiego Most i sie kogos spytac mila obsluga dobry towar i dobre ceny moim zdaniem.
Początkujący

Początkujący
PostWt 02 sie, 2011 14:29

też tam byłam całkiem fajnie
Początkujący
Debno

Początkujący
PostŚr 28 wrz, 2011 12:26

Hej,
Tez to znam male dziecko, ktore ciagle wyrasta ze wszystkich ciuchow. Ja kupuje dla mojego maluszka na alegro. Najlepiej kupowac juz hurtem na caly rok. Ludzie bardzo czesto pozbywaja sie calych szaf. serdecznie pozdrawiam
Początkujący

Początkujący
PostPt 28 paź, 2011 19:38

Ja polecam cuicholand w centrum, tam gdzie kiedyś był sklep AGD, obok dawnego 1001 drobiazgów, naprzeciwko istniejącej jeszcze (chociaż coś się utrzymało :) ) piekarni.
Początkujący

Początkujący
PostCz 24 lis, 2011 22:04

dołączę się do tematu "dziecięcego" - gdzie w Wejherowie warto kupić zabawki ? chodzi mi raczej o lepsze produkty. Możecie polecić jakiś sklep? tylko się obawiam, żeby to nie byłą "chińszczyzna". Słyszałem, że dobre produkty ma internetowy sklep z zabawkami Smyk - czy ktoś z was kupował tam może? teraz coś zmienili i jest dużo promocji. Być może coś tam zamówię, bo niedługo będę w Gdańsku, a Smyk współpracuje z empikiem i można tam odebrac osobiście. Oczywiście pytam o zabawki pod kątem Mikołaja, niestety kolejny wydatek, no ale tak to już jest z pociechami.

Powrót do Poradnik