Gm. GniewinoHiszpanie będą trenować w Gniewinie

Bychowo, Chynowie, Czymanowo, Gniewino, Kostkowo, Lisewo, Mierzynko, Mierzyno, Nadole, Perlino, Rybno, Tadzino
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
PostPn 24 paź, 2011 12:43

Jeśli ta informacja się sprawdzi, będzie to wielka atrakcja dla mieszkańców regionu. A dla mnie na pewno :D

Mistrzowie świata i Europy będą odpoczywać i trenować w Gniewinie

Na 227 dni przed rozpoczęciem Euro z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że do centrum pobytowo-treningowego w Gniewinie (powiat wejherowski) przyjadą obrońcy tytułu mistrza Europy, Hiszpanie. Według hiszpańskiego dziennika "Marca", Hiszpanie zadecydowali już, że podczas turnieju rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie zamieszkają właśnie w Gniewinie. W samym Gniewinie na razie daleko od oficjalnych deklaracji, gdyż jak udało nam się dowiedzieć, jeszcze żadne umowy nie zostały formalnie spisane.
(...)
Co tak urzekło piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego? Przede wszystkim spokój, jaki zapewnia obiekt oddalony o ponad 50 km od Gdańska, oraz fakt, że wszystkie jego elementy są położone blisko siebie: goście, po wyjściu z 4-gwiazdkowego hotelu Mistral, gdzie będą nocować, przejdą tylko 200 metrów i już będą na stadionie.

Obok jest hala widowiskowo-sportowa, basen oraz Gminne Centrum Kultury, w której znajduje się m.in. sala kinowa z możliwością transmisji meczów czy bowling.

A w samym hotelu mają do dyspozycji 105 pokoi dwuosobowych oraz 8 apartamentów, które pomieszczą łącznie ponad 200 gości.

W budynku są także sale konferencyjne oraz wydzielone zaplecza gastronomiczne i rekreacyjne, m.in. basen, siłownia czy sale fitness.
(...)
NaszeMiasto.pl
Joanna Kielas, Tomasz Smuga
Początkujący
wejherowo

Początkujący
PostPn 24 paź, 2011 15:50

ja też się bardzo cieszę że wreszcie ktoś zauważył i docenił piękno i spokój tego rejonu naszego pomorza. a szczególnie w gniewinie są bardzo przyjażni i wspaniali ludzie. sama przekonałam się. mieszkam od niedawna w wejherowie i przez moją nieuwagę wysiadłam kiedyś wieczorem w gniewinie. pierwszy raz tu byłam i nie znam tych stron. ale na mojej drodze spotkałam wspaniałą p. Alę która mnie bez żadnych zobowiązań wraz z synem swoim autem przywiozła do wejherowa. bardzo jej za to dziękuję! własnie tacy ludzie tworzą ten klimat tego regionu. hiszpanie nie będa żałować!!!!!
witam! mieszkam od kilku m-cy w wejherowie. przeprowadziłam się z gdyni co nie oznacza że nie kocham tego miasta! tutaj jestem szczęsliwa, mieszkam w pięknej dzielnicy. wejherowo ma naprawde dużo ciepła! pozdrawiam.
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
PostSo 03 gru, 2011 15:39

No to Hiszpanie będą grali w Gdańsku i trenować w Gniewinie! Ciekawe, czy będzie można ich jakoś podejrzeć ;)
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostŚr 29 lut, 2012 21:48

Podobno jakiś trening będzie można obejrzeć... czy ktoś wie na jakiej zasadzie?

Powrót do Gm. Gniewino