Rozrywka i kulturaKoniec wakacji i co dalej?

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne.
Moderator

PostPt 31 sie, 2007 19:10

Skończyły się wakacje. Studenci co prawda nadal mają czas wolny, ale pogoda już nie zachęca do plażowania. Co zatem zrobić z wolnym czasem? Gdzie odpocząć lub gdzie się zabawić w Wejherowie? Co polecacie?
Początkujący
WEJHEROWO

Początkujący
PostCz 06 wrz, 2007 20:23

NUKA PRACA DOM SPANIE I TD...
TU KLIKAJ z SERCEM www.pajacyk.pl
DZIEKUJE...ELVIS244
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostCz 06 wrz, 2007 21:30

U mnie to samo. Z tym że szkola :x
Początkujący

Początkujący
PostSo 17 maja, 2008 8:36

no jak gdzie? na imprezach, u znajomych, gdzies na dworzu w parku czy gdzies.... ale masz problem czlowieku xD
Początkujący
wiesz?

Początkujący
PostWt 20 maja, 2008 22:01

No dokładnie! Jako rodowita mieszkanka Wejherowa lubię to miasto ale uważam że młodzi ludzie nie mają gdzie się relaksować. Co polecamy? Park Majkowskiego, Fantomas.....? :?
Dlaczego w Wejherowie nic ciekawego dla młodych się nie dzieje?
Oczywiście doceniam coroczny OARF, ale wtedy impreza jest tylko na początku września. Co przez pozostałe 11 miesięcy?? Nie liczę rodzinnych festynów, na których grają kaszubskie zespoły, co mnie zbytnio nie jara... Ciekawy był zeszłoroczny koncert Moniki Brodki, chociaż to wcale nie mój typ muzyki miło zaskoczył mnie cover zespołu Nine Inch Nails na bis.

Apeluję więc w imieniu wszystkich uczniów szkół średnich i studentów, do władz aby coś z tym zrobili. Nie zostajmy daleko z tyłu za Redą (OSTR 12lipca na MOKSiR-rze), Rumią, czy Gdynią w kwestii rozrywki. :roll:

Edit: Nie doczytałam: "31.05.2008 r. godz. 18.00 Urodziny Miasta - Dzień Jakuba - gwiazda wieczoru URSZULA - rynek"
Urszula. O zgrozo. :shock: Lepiej nie komentuje
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostŚr 21 maja, 2008 19:32

Elisilva napisał(a):...Nie zostajmy daleko z tyłu za Redą (OSTR 12lipca na MOKSiR-rze), Rumią, czy Gdynią w kwestii rozrywki. :roll:
Edit: Nie doczytałam: "31.05.2008 r. godz. 18.00 Urodziny Miasta - Dzień Jakuba - gwiazda wieczoru URSZULA - rynek"
Urszula. O zgrozo. :shock: Lepiej nie komentuje

Dodatkowo, w Redzie będzie ponoć Boney M :)
Nie, no nie jest tak źle. Nawet jeśli impreza w Redzie, to w końcu blisko. Morze też blisko. Czego chcieć więcej ?? No, ale miasto mogłoby się bardziej postarać ;)
Początkujący
wiesz?

Początkujący
PostSo 24 maja, 2008 16:03

Behemot napisał(a):Morze też blisko. Czego chcieć więcej ?? No, ale miasto mogłoby się bardziej postarać ;)

Na położenie miasta nie narzekam. I tak całe dnie spędzam w Gdyni. A w Wejherowie nocuje :p

Coś więcej mogłoby tu się dziać i tyle...
Moderator

PostSo 24 maja, 2008 20:24

Elisilva napisał(a):Na położenie miasta nie narzekam. I tak całe dnie spędzam w Gdyni. A w Wejherowie nocuje :p

Podobnie jak większość mieszkańców MTK. Problem w tym, że w ostatni długi weekend nawet w Gdyni nic się nie działo :/ Dziś ponoć w Rumi koncert na wolnym powietrzu. Nastolatki pewnie zainteresuje, że ma śpiewać Zagrobelny, czy jakoś tak :roll:
Początkujący

Początkujący
PostŚr 23 lis, 2016 8:17

Potrzebna mi firma która organizuje imprezy integracyjne poznań możecie kogoś polecić? Zależy mi na czasie, więc z góry dzieki , pozdrawam !

Powrót do Rozrywka i kultura