Rozrywka i kulturaPrzyjaciel Wesołego Diabła wraca!

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne.
Początkujący

Początkujący
PostWt 08 wrz, 2009 10:26

Witajcie!
Mam nadzieję, że Wejherowo również słyszało o wielkim wydarzeniu kulturalnym w pobliskiej Redzie! Mowa o spektaklu muzycznym zrealizowanym już tradycyjnie w ZS 1 przez redzką młodzież. Udało nam się zagrać kilkanaście spektakli, w tym spektakl gościnny w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Serdecznie zapraszamy!

Przyjaciel wesołego diabła wraca, by ostatnimi trzema spektaklami żegnać się z widownią. Jeżeli jeszcze nie byłeś w Auli przy ulicy Łąkowej 36/38 to najwyższy czas. Jedyny taki spektakl w Redzie, opowiadający o trudnej i mozolnej drodze ku dorosłości.

* 11 września piątek godz. 20
* 19 września sobota godz. 19
* 27 września niedziela godz. 19

DO ZOBACZENIA!

więcej na:
http://www.przyjacielwesolegodiabla.pl
http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/74796.html
Przyjaciele Wesołego Diabła
Początkujący

Początkujący
PostWt 15 wrz, 2009 17:57

Witajcie!

Nastąpiła zmiana odnośnie godziny wystawiania spektaklu pt. "Przyjaciel Wesołego Diabła"! W niedzielę 27 września o godz.17.00 rozpocznie się nasz ostatni pokaz. Miejsce i dzień pozostają bez żadnych zmian!

Jeszcze raz zapraszam na spektakl wcześniejszy, który już w tę sobotę 19 września o godz.19.00 w Auli Gimnazjum nr 1 w Redzie, przy ul. Łąkowej 36/38.

DO ZOBACZENIA!
Przyjaciele Wesołego Diabła
Początkujący

Początkujący
PostŚr 01 cze, 2011 9:45

Przyjaciel Wesołego Diabła!!! "Ja kudłaty durnowaty nie wiedziałem co to taty" :D!!!!
Początkujący
Debno

Początkujący
PostPn 26 wrz, 2011 12:07

Hej,

To rewelacja! Tak dawno juz tego nie widzialam. Bardzo chetnie sie na to wybiore.

Pozdrawiam
Początkujący

Początkujący
PostPn 10 paź, 2011 16:45

Radzę zwrócić uwagę na daty poprzednich postów....ten spektakl był w 2009!!

Powrót do Rozrywka i kultura