Rozrywka i kulturaMikołajki 2009 na rynku


Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne.
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostPt 04 gru, 2009 16:10

Mikołajki na rynku w Wejherowie

Tegoroczna impreza mikołajkowa odbędzie się dzień wcześniej, niż zwykle. Mnóstwo atrakcji na dzieci i rodziców będzie czekało zatem już w sobotę, 5 grudnia od godz. 16 na Placu Jakuba Wejhera.
Impreza na rynku odbędzie się w formie wspólnej zabawy i widowiska pt. "Spotkanie ze Świętym Mikołajem", którą poprowadzi grupa "Retro Voice". W programie: konkursy, zabawy z Pajacykiem, Krasnalem, Bałwankiem i Choinką, wspólne śpiewanie takich piosenek o tematyce świątecznej, jak "Przybądź święty Mikołajku" czy "Rudolf". Będzie "Zimowa Bajlandoteka", czyli dyskoteka na rozgrzewkę.

Tego wyjątkowego popołudnia nie zabraknie konkursów dla dzieci - w rozgrywkach "Mam talent" najmłodsi będą mogli pochwalić się swoimi nietypowymi umiejętnościami. Będzie też konkurs na osobę która najszybciej będzie wiązała supełki na linkach. 
Na wejherowski rynek tradycyjnie przyjedzie ekskluzywną limuzyną prosto z Laponii św. Mikołaj, w którego jak zwykle wcieli się prezydent miasta, Krzysztof "Mikołaj" Hildebrandt. Wręczy on nagrody w konkursie na najładniejsza ozdobę choinkową.

Podczas imprezy mikołajkowej nastąpi też rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową oraz konkursu na zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego RTV i AGD. (...)

Ponadto o godz. 16 nastąpi uruchomienie świątecznej iluminacji miasta.
(...)

JK
NaszeMiasto.pl
Początkujący
Posty: 1

Początkujący
PostCz 10 gru, 2009 14:40

Byliście tam? I jak wrażenia ?Biorę tani kredyt i odwiedzam nasze piękne polskie morze :)

Powrót do Rozrywka i kulturaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości