Rozrywka i kulturaOpen Air Rock Festival 2010


Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne.
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostCz 09 wrz, 2010 19:03

Wejherowo. Open Air Rock Festival już w sobotę!

W najbliższą sobotę gród Wejhera opanują fani rocka. A to wszystko za sprawą Open Air Rock Festival, impreza w wejherowskim amfiteatrze odbędzie się już po raz siódmy. Kapele i te większe i te mniejsze, jak co roku zagrają przeciwko przemocy i terrorowi- takie jest bowiem hasło przewodnie festiwalu.

W tym roku w ramach Open Air Rock Festival odbędzie się siedem koncertów. Ostre brzmienie gitar zagwarantują m.in. Stone Creek, defLower, Microtown, Valium, Fosfor oraz Wolfshade.

Na zakończenie imprezy występuje zaproszona gwiazda. W dotychczasowych edycjach zagrały: Armia, Róże Europy, Turbo, Mech, Myslovitz, TSA, Lao Che. W tym roku organizator imprezy Wejherowskie Centrum Kultury zaprosiło polską grupę Hunter. (...)

Festiwal na wejherowskim Amfiteatrze ma charakter "rockowego pikniku", który rozpocznie się w sobotę 11 września o godz. 16 i potrwa do późnego wieczora. Wstęp dla uczestników koncertu jest wolny. Warto dodać, że impreza cieszy się rosnącym zainteresowaniem mieszkańców oraz młodzieży miasta Wejherowa, całego Trójmiasta i okolic.

TS
Polska Dziennik Bałtycki

Powrót do Rozrywka i kulturaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości