Ogłoszenia drobneSpecjalne karty kredytowe dla podróżujących


Ogłoszenia sponsorowane oraz ogłoszenia drobne.

Regulamin działu

Sprawdź zasady oraz cennik ogłoszeń płatnych oraz zasady zamieszczania ogłoszeń darmowych. Kontakt: admin@e-wejherowo.pl
Forumowicz
Posty: 64

Forumowicz
PostCz 25 sie, 2016 9:05

Obrazek

Karty kredytowe – podstawowe informacje, które powinieneś znać

Z kart kredytowych korzysta w Polsce coraz więcej osób. Co prawda nadal nie są one jeszcze aż tak powszechne jak popularne „debetówki”, za pomocą których płacimy dziś wszyscy, ale obecnie ma je w swoich portfelach już znaczna część z nas. Banki starają się przedstawić ofertę odpowiadającą jak największej liczbie klientów i dlatego wśród tego typu produktów znajdziemy zarówno takie klasyczne, jak i specjalne karty kredytowe dla podróżujących lub na przykład dla biznesmenów. Jeżeli będziemy z niej odpowiednio korzystać, karta kredytowa może być dla nas naprawdę przydatna w wielu sytuacjach. Co więc warto o niej wiedzieć i jakie zasady dotyczące używania jej należy zapamiętać? Uporządkujmy sobie to wszystko.

Karty kredytowe – podstawowe fakty

Co charakteryzuje kartę kredytową? Przede wszystkim to, że używając jej, w przeciwieństwie do „debetówek” nie wydajemy swoich własnych pieniędzy, lecz środki pożyczone od banku, które następnie będziemy musieli spłacić. Razem z tego typu kartą klientowi jest zawsze przyznawany pewien limit pieniędzy, jakie może on za jej pomocą wydać. Jest on oczywiście odnawialny – po spłaceniu długu możemy go zaciągnąć z powrotem. Tym, co odstrasza wiele osób od kart kredytowych, jest fakt, że są one oprocentowane. Martwi nas to, że korzystając z tego typu produktu, będziemy musieli spłacić wyższą sumę, niż wydaliśmy – na dłuższą metę wydaje nam się to zupełnie nieopłacalne. Warto jednak wiedzieć, że przy takiej karcie zawsze obowiązuje pewien okres bezodsetkowy, który trwa zazwyczaj od 50 do 60 dni. Jeżeli więc nie będziemy zwlekać z uregulowaniem długu, to korzystanie z karty kredytowej może być dla nas nawet całkowicie darmowe – trzeba tylko do tego podejść rozsądnie i zawsze dokładnie pilnować obowiązujących terminów spłaty.

Warto wiedzieć, że obecnie na rynku spotkamy się z bardzo wieloma rodzajami kart kredytowych. Banki starają się wypuszczać różne wyspecjalizowane i dostosowane do rozmaitych grup klientów produkty, wiedzą, że każdy z nas może mieć nieco inne potrzeby i oczekiwania. Jednym z rodzajów są na przykład karty kredytowe dla studentów. Zazwyczaj charakteryzuje je niezbyt wysoka kwota możliwego do zaciągnięcia długu (ponieważ młodzi ludzie nie mają jeszcze z reguły zbyt wysokich dochodów), ale także raczej zminimalizowane opłaty za wydanie czy użytkowanie karty. Inny rodzaj to na przykład karty kredytowe dla podróżujących, które dają przeważnie możliwość korzystania z rozmaitych ciekawych programów rabatowych i taniego nocowania w hotelach czy też niedrogiego poruszania się liniami lotniczymi. Dla tych natomiast, którzy nie mają żadnych specjalnych wymagań, przeznaczone są klasyczne karty kredytowe – produkty najbardziej standardowe i pozbawione raczej specyficznych cech czy udogodnień.

PADO24 pomoże Ci wybrać kartę kredytową

Myślisz o założeniu karty kredytowej, ale wciąż nie wiesz, na którą się zdecydować? Masz duży problem z odnalezieniem się na rynku tego typu produktów? W takim razie być może warto skorzystać z narzędzia, jakim jest porównywarka ofert PADO24. Będziesz w niej mógł zaznaczyć kryteria, które są dla Ciebie ważne i szybko odszukać spełniające je karty kredytowe. Unikniesz w ten sposób długiego przeglądania ofert wszystkich banków oraz zapoznawania się z tabelą opłat i prowizji każdego z nich. Szukasz najlepszej karty kredytowej? PADO24 pomoże Ci ją szybko, skutecznie i bez zbędnych formalności znaleźć!

specjalne karty kredytowe dla podróżujących.jpg
*** Ogłoszenie płatne *** kontakt: admin@e-wejherowo.pl ***

Powrót do Ogłoszenia drobneKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość