SportBieganie w zimę

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców.
Początkujący

Początkujący
PostPn 03 lut, 2014 0:47

Czy znajdą się tutaj osoby, które regularnie biegają? Jeżeli tak, to zwracam się do nich z zapytaniem,otóż postanowiłem sobie, że zaczynam regularnie biegać. Wszystko generalnie ok. ale przez tę pogodę coraz trudniej dotrzymać mi postanowienia. Zakupiłem nawet ostatnio tego rodzaju spodnie dresowe które są odelikatnie ocieplane od spodu, ale nawet w nich jest strasznie zimno. Czy zakładacie coś jeszcze pod takie spodnie, jakieś getry lub coś podobnego? Jeżeli tak to możecie podrzucić link z czymś takim?
Początkujący

Początkujący
PostPn 03 lut, 2014 8:53

Polecam pod spodem spodnie narciarskie 2 pary
Początkujący

Początkujący
PostŚr 03 gru, 2014 15:45

Bardzo bym chciała biegać ale biorac moja kondycje to przebiegne całe 100 metrów:)
Początkujący

Początkujący
PostWt 03 sty, 2017 18:01

bin54 Jak zaczniesz trenować to zobaczysz efekty. Za każdym razem dasz radę przebiec więcej.
Biegam cały rok na dworze, bo bieżnia mnie strasznie nudzi, fakt, że po śniegu biegam zapobiegawczo i po 15 km bolą mnie stopy od innej techniki biegu. Ubieram się ciepło, kominiarka osłaniająca twarz i inne termoaktywne ubrania od Dare2b i żadna pogoda nie jest mi straszna.

Powrót do Sport