SportSporty i sztuki walki w Wejherowie


Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców.
Początkujący
Posty: 5
Wejherowo

Początkujący
PostPn 26 lip, 2010 13:43

Od roku 2007 w Wejherowie działa sekcja kickboxingu "Fight Zone". Od momentu istnienia tej placówki, sport kickboxing stał się bardzo popularny wśród społeczności lokalnej. Sukcesy Klubu, Jego zawodników - tych starszych i młodszych pokazały, że Klub ma na prawdę duże podstawy do tego, aby stanowić o sile sportów walki w Powiecie.
Niedawno w Panoramie Powiatu m.in oraz w Dzienniku, a dokładniej w Gryfie Wejherowskim, który wychodzi w piątki, mogliśmy zapoznać się z podsumowaniem sezonu tego Klubu.
Okazało się, że "Fight Zone" zdobył w tym sezonie (od września 2009 do lipca 2010) zdobyła równo 70 medali, w tym większość z nich to medale rangi ogólnopolskiej, a 18 to medale zdobyte w turniejach międzynarodowych, m.in w Czechach i Austrii !

Klub posiada zarówno grupę młodszą jak i starszą. "Fight Zone" nastawia się nie tylko na szkolenie sportowe, ale również na rekreację. Obecnie trenuje tam również ok 10 kobiet, z czego 4 to medalistki zawodów sportowych.

Sekcja dzieci z kolei należy do ścisłej czołówki krajowej w systemie uniwersalnej rywalizacji dla dzieci all style karate.

Serdecznie chcielibyśmy zachęcić do treningu wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Klub także posiada sekcje w kilku innych miejscowościach pobliskich, zapraszamy.

Bliższych informacji można uzyskać na fightzone.pl - znajduje się tam bardzo bogata oferta sportowa "Fight Zone".
www.elstarkteam.pl - promocja i szkolenie sportowców.
Początkujący
Posty: 5
Wejherowo

Początkujący
PostPt 24 wrz, 2010 6:06

Jedyny Klub kickboxingu w Redzie, Luzinie i Gościcinie posiadający licencję Polskiego Związku Kickboxingu. Jedyny Klub w Wejherowie posiadający grupę sportową dzieci w rywalizacji pointfighting system, gdzie dzieci w wieku 6-12 lat rywalizują z zawodnikami z Polski i świata:)

Powrót do SportKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość