SportWyścig rowerów górskich

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców.
Początkujący

Początkujący
PostCz 27 wrz, 2007 8:36

Urząd Miasta napisał(a):Rowery na start

30 września Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza miłośników jazdy na dwóch kółkach do uczestnictwa w IX Wejherowskim Wyścigu Rowerów Górskich.

Ponieważ jednym z celów imprezy jest promocja miasta, trasa wyścigu przebiegać będzie od kortów przez Wzgórza Kalwarii do stadionu i z powrotem, nie omijając stromych stoków i błotnistych wąwozów. Zawody rozegrane zostaną w kilku grupach wiekowych - dla młodszych z uwzględnieniem podziału płci. Zawodników obowiązują badania lekarskie oraz wpisowe. Pierwszy start o godz. 11.40 ma charakter przejazdu honorowego, prawdziwe ściganie zaczyna się od godz. 12.00. Zakończenie zawodów zaplanowano na godz. 15.00, start i meta wszystkich wyścigów znajduje się koło kortów przy ul. Kalwaryjskiej. Na najlepszych cyklistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji można uzyskać u Jerzego Bałki, tel. 677-27-63, zapisy prowadzone będą poprzez internet - zgłoszenia na adres balkaj@poczta.onet.pl oraz w dniu zawodów od godz. 10.40.
Początkujący

Początkujący
PostCz 24 wrz, 2015 8:12

Warto na takie coś się wybrać mam zamiar też jechać trochę latem jeździłem kondycja jest śmigamy oby wiecej takich akcji u nas w mieście
Początkujący

Początkujący
PostWt 29 lis, 2016 9:04

Fajna opcja, ale szkoda, że jest zimno. Zimą najlepsze są rowery stacjonarne, żeby nie stracić kondycji.
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostCz 08 gru, 2016 23:54

Wycieczka niczego sobie. Jakbym miał dobry sprzęt, sam bym się wybrał
Początkujący

Początkujący
PostWt 03 sty, 2017 17:54

Osobiście wolę trenażer niż rower stacjonarny, chociaż mówią, że nie ma słabej pogody są słabe charaktery. Ubieram się grubo w zimę dzięki https://sklep-dare2b.pl/ i mogę jeździć nawet w zimniejsze dni :)

Powrót do Sport