SportAeroboxing w Wejherowie


Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców.
Początkujący
Posty: 1

Początkujący
PostŚr 05 sty, 2011 10:30

Już od 13 stycznia Klub "Fight Zone" proponuje nową formę zajęć dla osób, ceniących zdrowy i aktywny tryb życia -treningi z zakresu aerobicu z elementami technik boksu i kickboxingu w rytmach muzyki. Zajęcia będą się odbywac w poniedziałki 20.30 oraz czwartki 19.30 w sali lustrzanej w budynku krytej pływalni ul. Nanicka 22.

AEROBOXING jest świetnym treningiem wspomagającym odchudzanie, rozwijającym wytrzymałość, gibkość, koordynację ruchową. Na zajęcia składają się elementy sztuk i sportów walk, a zwłaszcza boksu i kickboxingu.
Trening aeroboxingu, pod okiem wykwalifikowanego Instruktora rozwija wszystkie cechy motoryczne, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. Szczególny nacisk kładzie się na pracę rąk i nóg przy wyprowadzaniu ciosów i kopnięć bez bezpośredniego kontaktu z partnerem. Jest to najlepszy trening, spalający tkankę tłuszczową.

KTS-K "Fight Zone" stawia na jakość, a nie na ilość, dlatego też liczba trenujących na sali jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisywać można się już od dziś, pod nr tel. 531 434 566, lub email: sylwiakulling@gmail.com , a także podczas zajęć w poniedziałki i czwartki.

Serdecznie zapraszamy!!!!!

Powrót do SportKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość