OkoliceGdynia na planszy Monopol


Poza powiatem, Trójmiasto i inne...
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostŚr 20 sie, 2008 11:36

Gdynia na planszy Monopoly!

Domek w Gdyni, albo hotel? To prostsze niż kiedykolwiek, bo miasto trafiło właśnie na międzynarodową planszę do gry w Monopoly.

Gdynia trafiła na listę miast-pól w grze dzięki głosom mieszkańców i sympatyków, którzy wskazali ją w trwającym wiele miesięcy głosowaniu. - Nie wiem dokładnie ile osób zagłosowało, ale musiało to być kilka milionów i to nie tylko z Polski – przekonuje Kamila Kwaśniewska z działu marketingu firmy Hasbro.
(...)
Na ostatnim etapie największymi rywalami były Taipei i Szczecin. Ostatecznie dzikie karty trafiły do Gdyni i stolicy Tajwanu. - Oba miasta znajdą się tuż za startem na brązowych polach – mówi Kamila Kwaśniewska.

Oficjalna prezentacja nowej planszy Monopoly, na której jest także Gdynia, nastąpi 28 sierpnia. Ale już dzień wcześniej gra powinna znaleźć się w sklepach na całym świecie. W Polsce jak na razie wyłącznie w sieci Empik.

"Monopoly świat" sprzedawana będzie w dwóch wersjach- standardowej i elektronicznej. W pierwszej z nich środkiem płatniczym są banknoty, w drugiej jest terminal i karty kredytowe.

Wydanie elektroniczne pojawi się w połowie października. - Nie sposób go przeoczyć, gdyż opakowane będzie w okrągłe, wytłaczane, metalowe pudełko – opisuje Kamila Kwaśniewska

Cena wersji standardowej – ok. 100 zł, elektronicznej – ok. 170

Źródło: trojmiasto.pl
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/new ... news=29288

Obrazek
Początkujący
Posty: 10

Początkujący
PostWt 18 gru, 2012 17:23

fajnie ,zostaliśmy docenieni

Powrót do OkoliceKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość