OkoliceObrzucili kamieniami SKM - ranna pasażerka


Poza powiatem, Trójmiasto i inne...
Początkujący
Posty: 5

Początkujący
PostPn 19 paź, 2009 21:03

W poniedziałek, ok. godz. 16, czwórka nastolatków znajdujących się w okolicy starej nastawni w Cisowej, obrzuciła pociąg SKM kamieniami.
Niestety, pasażerka SKM-ki doznała obrażeń głowy. Pociąg został zatrzymany, a poszkodowaną przewieziono do Szpitala Miejskiego w Wejherowie. Pokrzywdzona, po opatrzeniu ran i założeniu szwów, została zwolniona do domu.

Dzięki szybkiej reakcji SOK SKM, wkrótce złapano sprawców zdarzenia. Byli nimi dwójka 14-latków i dwójka 17-latków z Gdyni Chyloni i Oksywia. Zostali oni przekazani policji.

Za: Gazeta Wyborcza Trójmiasto
Początkujący
Posty: 14

Początkujący
PostŚr 01 cze, 2011 9:50

No i jak w takim przypadku mówić o "dzieciach", "młodzieży"? Toż to pospolici kryminaliści - i trzeba takich bezwzględnie karać!
Początkujący
Posty: 5
wejherowo

Początkujący
PostSo 08 paź, 2011 7:27

.....gówniarzy trzeba karać!!!!!! bo inaczej to następne pokolenie to bandytyzm będzie!!! nie miałabym żadnych skrupółów karaż ich jak dorosłych!!!!
witam! mieszkam od kilku m-cy w wejherowie. przeprowadziłam się z gdyni co nie oznacza że nie kocham tego miasta! tutaj jestem szczęsliwa, mieszkam w pięknej dzielnicy. wejherowo ma naprawde dużo ciepła! pozdrawiam.
Początkujący
Posty: 10

Początkujący
PostWt 18 gru, 2012 17:22

zgadzam się zupełnie,inaczej będziemy bali sie wyjść z domu

Powrót do OkoliceKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość