O wszystkimInformatyka

Hydepark, czyli o wszystkim innym.
Początkujący

Początkujący
PostPt 23 sty, 2015 15:44

Hej. Mam niewielki problem. Jestem fanem informatyki. Chcę iść na studia w tym kierunku. Jednakże nie interesuje mnie jakakolwiek szkoła. Chciałbym, żeby była to uczelnia, na której nauczę się wiele i która otworzy mi wiele drzwi do pracy w tym zawodzie. Czy kończyliście studia w tym zakresie. Jaka uczelnia jest pod tym względem najlepsza? Zależy mi na tym, żeby wybrać dobry kierunek. Studia są mi potrzebne, żeby mieć dowód na to co potrafię. Znacie jakąś dobrą uczelnię? Czy trzeba mieć jakiś specjalny kierunek, żeby łatwiej było mi w przyszłości znaleźć pracę? Coraz częściej mówi się, że informatyka to kierunek, w którym specjaliści będą zawsze potrzebni. Kocham to czym się zajmuję i dlatego chciałbym tak pracować. Wszystkie firmy jednak potrzebują udokumentowania tego co potrafię. Znacie może przypadki, że firmy dają szansę samouczkom? Jakie to są firmy? Ja niestety obracam się wśród ludzi którzy skończyli studia i dopiero wtedy znaleźli pracę. Możecie mi coś podpowiedzieć.
Damy radę...
Początkujący

Początkujący
PostWt 29 lis, 2016 14:27

Poszukaj sobie w internecie uczelni a potem zobacz jakie są opinie.
Początkujący

Początkujący
PostŚr 14 gru, 2016 20:33

No i co z tego jak mamy takie fajne stronki w sieci jak ta https://www.magostudio.pl ? jak wam się podoba robiłem ją w czasie kiedy studiowałem, na cms wordpress tak na prawdę dużo wysiłku nie potrzeba, tylko pasji i chęci..

Powrót do O wszystkim