O wszystkimspadajoce cegly na ulice , zalewane mieszkania

Hydepark, czyli o wszystkim innym.
Początkujący

Początkujący
PostSo 28 mar, 2009 20:59

Panie prezydencie jedno pytanie czy dlugo ja i moja rodzina bedzie musiala zyc z wilgocia i wielkim grzybem na scianach czy jeszcze musze dlugo wydawac moje ciezko zarobione pieniadze na remonty skoro jest to juz muj 4 remont dlugo takiego stanu rzeczy niewytrzymam WTBS co roku obiecuje wyremontowanie sciany nosnej wraz z kominem jesli jeszcze dlugo bedzie sie tylko konczylo na obiecywaniu dojdzie wkoncu do tego ze cegla spadajaca z komina spadnie na jakiegos obywatele i mniejmy nadzieje ze nieokaleczy go na cale zycie a po drugie to sasiadka bedzie mogla sobie niedlugo kupic kajak poniewaz z pieca wyplywa jej woda nawet przy niewielkim deszczu pytanie mam takie kiedy to bedzie zreperowane i gdzie ida ciezko zarobione pieniadze na czynsz z gory zaznaczam ze mam zdjecia tego problemu i ustne obietnice WTBS a wszystko dzieje sie na ulicy Kopernika 22 jesli pan nam niepomoze napewno odwiedzi pana telewizja TVN z podzienkowaniami levy24@o2.pl

Powrót do O wszystkim