O wszystkimzdjęcia

Hydepark, czyli o wszystkim innym.
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostN 13 gru, 2009 18:57

Brak nowych fotek naszego pięknego Wejherowa. Rynek wieczorem ślicznie ozdobiony,oświetlony, tylko pstryknąć i dać na stronę. :lol:
Pozdrawiam,
Urszula
Urszula
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostN 13 gru, 2009 21:07

A więc Urszulo, aparat w dłoń, pstrykamy fotki i zamieszczamy w galerii :) Każdy może być pierwszy...
Moderator

PostŚr 16 gru, 2009 9:26

Na przyszłość, proszę umieszczać wypowiedzi we właściwym wątku (nie klikamy Nowy temat, tylko Odpowiedz) :)

Urszula napisał(a):To i ja wiem :P , ale nie mam porządnego aparatu :oops: , próbowałam komórką, też nie nadają się na stronę. Póki miałam aparat, zrobiłam parę fotek i wsadziłam na stronę wutw.ymca.pl :roll:
pozdrawiam :D
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostSo 19 gru, 2009 18:37

OK. Dzięki. Pozdrawiam
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostPt 02 kwi, 2010 20:30

Behemot napisał(a):A więc Urszulo, aparat w dłoń, pstrykamy fotki i zamieszczamy w galerii :) Każdy może być pierwszy...

A gdzie ta galeria? Moze jakis link
Moderator

PostPt 02 kwi, 2010 20:31

Link jest w górnym menu z lewej strony... Ale można i tak: www.e-wejherowo.pl/galeria

Za moment wrzucę tam fotki z Kalwarii od pana Zygmunta
Początkujący

Początkujący
PostPn 25 paź, 2010 15:59

Faktycznie brak zdjec Wejherowa :(. Mieszkancy powinni zaczac fotografowac i potem urzad miasta moglby zrobic konkurs i znajlepszych zdjec zrobic pocztówki :). Taka mala inicjatywa spoleczna :)...
Ja w kazdym razie biore aparat w reke i ide uwieczniac nasza cudowna jesien :).
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostSo 01 paź, 2011 10:13

Agnieszka Guć, z naszego, Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku /YMCA/, zdobyła II nagrodę, za piękne zdjęcia naszego Wejherowa. Danusia Pawłowska, również studentka naszego UNIWERSYTETU, często fotografuje przyrodę podczas wędrówek. Jej zdjęcia to rozkosz dla oka i duszy. :lol:
Urszula
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
PostN 02 paź, 2011 15:08

Zachęcam zatem panią Agnieszkę do dodawania zdjęć do naszej galerii www.e-wejherowo.pl/galeria
Wystarczy się zalogować i wybrać opcję "Dodaj pliki"
Początkujący

Początkujący
PostŚr 14 gru, 2016 20:28

Bardzo ładne zdjęcia są tam w tej galerii tak na marginesie, oby więcej takich!

Powrót do O wszystkim