O wszystkimreinkarnacja - wierzycie?

Hydepark, czyli o wszystkim innym.
Początkujący

Początkujący
PostPt 10 wrz, 2010 10:58

Wierzycie w reinkarnację? Ostatnio trochę czytałam na ten temat i pogląd ten jest bardzo popularny. Ja jednak mam pewne watpliwości, bo o ile wierzę, że po życiu ziemskim dobrych czeka niebo, a złych piekło, o tyle wątpliwe dla mnie jest, że np. ludzie po śmierci przekształcają się w zwierzęta. A na stronie naturaswiata.pl/index.php?lng=1&mod=view_lists&id=12 wyczytałam na przykład, że nie wolno zabijać zwierząt, bo to ludzie po reinkarnacji i trzeba być wegetarianinem. Co wy sądzicie na ten temat?
Początkujący

Początkujący
PostWt 31 maja, 2011 13:58

No nie wiem... Ja nie wierzę ani w piekło, ani w czyściec, ani w niebo... W reinkarnację chyba raczej też nie - ale na wszelki wypadek jestem wegetarianką ;). :P
Początkujący

Początkujący
PostCz 24 lis, 2011 21:56

ja nie wierzę :) dla mnie to bzdury.
Początkujący

Początkujący
PostPn 25 lut, 2013 20:43

w reinkarnacje raczej nie wierzez, chociaz ne powiem, fajnie by bylo urodzic sie jeszcze raz jak bilioner :)
Początkujący

Początkujący
PostWt 08 paź, 2013 22:00

Czytałem o tym kiedyś książkę.I tyle w temacie właściwie. Wierutne bzdury dla naiwnych.
Początkujący

Początkujący
PostWt 29 lis, 2016 17:28

ja w to nie wierzę
Początkujący

Początkujący
PostSo 17 gru, 2016 13:06

Ludzie w takie rzeczy są skłonni wierzyć, że to się w głowie nie mieści ;p Ja tam jeżeli chodzi o przyrządy medyczne to tylko w https://www.medyczny.pl kupuję, sprawdzone i przetestowane w odpowiedni sposób.

Powrót do O wszystkim