O forumStart już 1 września 2007r.

Uwagi i sugestie dotyczące działania forum.
Site Admin

PostPn 27 sie, 2007 16:57

Nowe Forum e-wejherowo.pl rusza już 1 września 2007r. Do tego czasu będziemy pracować nad stroną wizualną Forum, ale już zapraszamy do umieszczania wpisów!
PostPn 27 sie, 2007 22:45

Witam, wyglada na to, ze jestem pierwszy :)

Powiem tak - serwis zapowiadana sie dobrze, ale na pewno nie bedzie Wam łatwo. Wejherowo ma już jeden bardzo dobry serwis informacyjny i jedno dynamicznie dzialajace forum z wieloma dosc lojalnymi uzytkownikami, więc nie wiem czy znajdzie sie u nas miejsce na kolejny serwis, niemniej zycze powodzenia i pozdrawiam.
Site Admin

PostWt 28 sie, 2007 8:44

Powiem tak - czas pokaże :)

Nie będę robić niczego na siłę. Wiem, że konkurencja jest spora. Dlatego postawię na dbałość o wysoki poziom wypowiedzi i aktualne informacje z prasy. Na początek ruszymy z małą promocją w wyszukiwarkach.

Wejherowo jest dużym miastem i liczę, że nowe forum znajdzie swoich sympatyków :)
PostCz 30 sie, 2007 10:06

Boicie się wejher.com i dlatego zakładacie to forum?
Site Admin

PostCz 30 sie, 2007 10:16

ktoś napisał(a):Boicie się wejher.com i dlatego zakładacie to forum?

Jakbyśmy się bali, to chyba byśmy nie zakładali :wink:
A tak poważnie, to nie mam nic przeciwko wejher.com. Już pisałem gdzieś, że tak duże miasto nie musi być skazane na 1 dobre forum. W telewizji nie mamy tylko 1 kanału, a w kiosku tylko jednej gazety.
PostCz 30 sie, 2007 10:31

trudno Wam będzie
swego czasu sympatycznie moderował swe forum Admin wejher.info
a i tak skupił się w końcu na aktualnościach
chyba że tu się wytworzy jakaś naturalna antyteza wejher.com
albo będziecie bardzo konkretni i na temat, bez luzu i oftopów
albo będziecie bardzo "pisowscy"
albo będziecie jednoznacznie "budnikowscy"
albo będziecie jednoznacznie "hildebrandowscy"
albo odwiedzający Was wejhernauci wytworzą jeszcze inną specyfikę
w demokracji i wolnym rynku każdy może próbować
wejher.info i wejher.com znalazły swoje nisze
chyba że... wszystkich zamkną w oparciu o prawo prasowe z PRL-u
PostCz 30 sie, 2007 10:42

W pewnym stopniu hamuje mnie brak informacji o tym czyje, lub pod czyimi skrzydełkami to forum zaistniało i istnieć zamierza.

Warto dać jakiś opis "kto i dlaczego".

Pozdrawiam
Site Admin

PostCz 30 sie, 2007 11:20

Janusz napisał(a):W pewnym stopniu hamuje mnie brak informacji o tym czyje, lub pod czyimi skrzydełkami to forum zaistniało i istnieć zamierza.
Warto dać jakiś opis "kto i dlaczego".
Pozdrawiam

Głównym sprawcą tego zamieszania jestem ja :) Mam na imię Walerian. Lubie udzielać się na forach wszelkiej maści, a dodatkowo okazjonalnie tworzę strony internetowe.
Pracuję w zupełnie innej branży, a zakładanie forów traktuję jako hobby. Co za tym idzie - traktuję to jako działalność niedochodową, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się przynajmniej pokryć koszty.
Zacząłem od założenia forum e-reda.pl, gdyż w Redzie nie było jeszcze dobrego forum, przeznaczonego tylko dla mieszkańców miasta. Teraz przyszedł czas na e-wejherowo.pl. A w przyszłości kto wie... może będą kolejne miasta z regionu.
Nie mam zamiaru tworzyć rozbudowanego portalu, a jedynie przyjazne w użytkowaniu forum z dodatkowymi funkcjami, które mogą być przydatne dla użytkowników: mapy, rozkłady jazdy, wyszukiwarka, itp.

Jaki będzie styl tego forum? Tego jeszcze nie wiem. O tym zdecydują pierwsi użytkownicy.
PostCz 30 sie, 2007 13:47

no to - powodzenia (i własnej formuły)!
:)
Site Admin

PostPt 31 sie, 2007 14:57

Wielkie dzięki!!! :D

Powrót do O forum