PoradnikPeCet - pomoc w wyborze

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Początkujący

Początkujący
PostCz 01 lip, 2010 20:20

witam forumowiczów

czy możecie mnie wspomóc radą zanim dokonam wyboru PC-eta? generalnie chodzi o to, żeby przez jakiś czas pociągnął bez zamulania a w razie konieczności dawał możliwość rozbudowy.

alsen.pl/index.php/product/none/140617/Alsen_ALSEN_ALIVIO_55I_650H7_4GB_500_240GT_DRW_H7/none

wydaje mi sie, że oba są całkiem niezłe

vobis.pl/oferta/komputery_stacjonarne/ultrawydajny/703155_vd_w7p_i5_750b_power.aspx

a moze ktoś policzy ile złożenie takiego cuda mogłoby kosztować?

pozdrawiam
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostPt 02 lip, 2010 11:41

Oba mają zbliżone parametry, więc wybór byłby trudny. Nie wiem niestety, ile za złożenie takiego czegoś, ale na pewno taniej niż w obu tych firmach ;)
Początkujący

Początkujący
PostPn 15 gru, 2014 15:51

A skoro sięr na tym nie znasz dlaczego próbujesz sam dokonywac wyboru?Nie masz znajomego, który pójdzie z Tobą do sklepu I ogarnie temat?
Początkujący

Początkujący
PostPt 14 paź, 2016 17:47

Generalnie opłaca się składanie peceta, a nie kupowanie gotowego. Są poradniki nawet jak złożyć samemu w domu, jeżeli robisz zwykłe chłodzenie wętylatorowe to nie powinno być problemu.
Początkujący
Wejherowo

Początkujący
PostCz 08 gru, 2016 23:55

Finansowo najlepiej złożyć. Zgadzam się z poprzednikiem. Jak się nie potrafi, to już wiele opcji nie zostało.

Powrót do Poradnik