Sprawy miasta WejherowaPRZEDSZKOLA W WEJHEROWIE


Aktualności. Wejherowo i osiedla.
Początkujący
Posty: 1

Początkujący
PostCz 09 lut, 2012 18:06

JESTEM MIESZKAŃCEM NASZEGO MIASTA, MOJE DZIECI CHODZĄ DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA - W JEDYNYM SAMORZĄDOWYM W WEJHEROWIE MIEJSC BRAK LUB TYLKO DLA ELITY. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USŁUG NASZEGO PRZEDSZKOLA. MIASTO PONOĆ CIESZY SIĘ, ŻE TYLE MIEJSC DZIECIOM W PRZEDSZKOLACH ZAPEWNIA. A TU NIESPODZIANKA OD RODZICÓW (I TO PROWADZĄCYCH DZIECI DO INNEGO PRZEDSZKOLA NIŻ OPISYWANE) DOWIADUJE SIĘ, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE, Z RESZTĄ CHYBA NAJWIĘKSZE W WEJHEROWIE, NIE DOSTANIE W TYM ROKU DOTACJI Z URZĘDU MIASTA. WIĘC PRÓBUJE DOWIEDZIEĆ SIĘ DLACZEGO. SAM JESTEM PRACOWNIKIEM SZCZEBLA ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ, WIĘC PRZEPISY TROCHĘ ZNAM. MIASTO ZAJMUJE STANOWISKO, ŻE CHĘTNIE DAŁOBY DZIECIOM Z TEGO PRZEDSZKOLA PIENIĄDZE, ALE REGIONALNA IZBA OBRACHUNKOWA NIE POZWALA, BO WNIOSEK WPŁYNĄŁ ZA PÓŹNO. WIĘC DZWONIE DO RIO I PYTAM DLACZEGO NIE POZWALAJĄ, A ONI NA TO, ŻE CHYBA KTOŚ MNIE W BŁĄD WPROWADZIŁ BĄDŹ ZE MNIE ZAŻARTOWAŁ BO IZBA OBRACHUNKOWA NIE MOŻE ZABRONIĆ. PYTAM WŁAŚCICIELKĘ PRZEDSZKOLA O CO CHODZI. OTRZYMUJE DO WGLĄDU PISMO OD PANA PREZYDENTA, A TAM PAN PREZYDENT POWOŁUJE SIĘ NA MEN I RIO. DZWONIE DALEJ A MEN TEŻ ZDZIWIONY - NO BO PRZECIEŻ JEŻELI ŚRODKI SĄ TO NIKT BY DZIECIOM NIE ODMÓWIŁ NA EDUKACJĘ. OJ, PANIE PREZYDENCIE POPARCIE W KOLEJNYCH WYBORACH WŚRÓD RODZICÓW WEJHEROWSKICH PRZEDSZKOLAKÓW MALEJE.
Forumowicz
Posty: 50
Wejherowo

Forumowicz
PostŚr 29 lut, 2012 21:45

Po pierwsze, nie używaj Caps Locka, bo strasznie się to trudno czyta...

Generalnie, wygląda na jakieś zamieszanie, ale miasto pewnie chciało się wykręcić od dotowania niepublicznej placówki...
Początkujący
Posty: 7

Początkujący
PostCz 30 sty, 2014 12:15

A czy możecie polecić mi jakieś dobre przedszkole z tej listy - http://www.wejherowo.pl/placowki-oswiatowe.html? Moja 4 letnia siostra chodziła do przedszkola przy ul. Derdowskiego 1, niestety wiązało się to z długim dojazdem, bo mieszkamy na drugim końcu miasta.

Powrót do Sprawy miasta WejherowaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości