Sprawy miasta WejherowaPRZEDSZKOLA W WEJHEROWIE

Aktualności. Wejherowo i osiedla.
Początkujący

Początkujący
PostCz 09 lut, 2012 18:06

JESTEM MIESZKAŃCEM NASZEGO MIASTA, MOJE DZIECI CHODZĄ DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA - W JEDYNYM SAMORZĄDOWYM W WEJHEROWIE MIEJSC BRAK LUB TYLKO DLA ELITY. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USŁUG NASZEGO PRZEDSZKOLA. MIASTO PONOĆ CIESZY SIĘ, ŻE TYLE MIEJSC DZIECIOM W PRZEDSZKOLACH ZAPEWNIA. A TU NIESPODZIANKA OD RODZICÓW (I TO PROWADZĄCYCH DZIECI DO INNEGO PRZEDSZKOLA NIŻ OPISYWANE) DOWIADUJE SIĘ, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE, Z RESZTĄ CHYBA NAJWIĘKSZE W WEJHEROWIE, NIE DOSTANIE W TYM ROKU DOTACJI Z URZĘDU MIASTA. WIĘC PRÓBUJE DOWIEDZIEĆ SIĘ DLACZEGO. SAM JESTEM PRACOWNIKIEM SZCZEBLA ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ, WIĘC PRZEPISY TROCHĘ ZNAM. MIASTO ZAJMUJE STANOWISKO, ŻE CHĘTNIE DAŁOBY DZIECIOM Z TEGO PRZEDSZKOLA PIENIĄDZE, ALE REGIONALNA IZBA OBRACHUNKOWA NIE POZWALA, BO WNIOSEK WPŁYNĄŁ ZA PÓŹNO. WIĘC DZWONIE DO RIO I PYTAM DLACZEGO NIE POZWALAJĄ, A ONI NA TO, ŻE CHYBA KTOŚ MNIE W BŁĄD WPROWADZIŁ BĄDŹ ZE MNIE ZAŻARTOWAŁ BO IZBA OBRACHUNKOWA NIE MOŻE ZABRONIĆ. PYTAM WŁAŚCICIELKĘ PRZEDSZKOLA O CO CHODZI. OTRZYMUJE DO WGLĄDU PISMO OD PANA PREZYDENTA, A TAM PAN PREZYDENT POWOŁUJE SIĘ NA MEN I RIO. DZWONIE DALEJ A MEN TEŻ ZDZIWIONY - NO BO PRZECIEŻ JEŻELI ŚRODKI SĄ TO NIKT BY DZIECIOM NIE ODMÓWIŁ NA EDUKACJĘ. OJ, PANIE PREZYDENCIE POPARCIE W KOLEJNYCH WYBORACH WŚRÓD RODZICÓW WEJHEROWSKICH PRZEDSZKOLAKÓW MALEJE.
Forumowicz
Wejherowo

Forumowicz
PostŚr 29 lut, 2012 21:45

Po pierwsze, nie używaj Caps Locka, bo strasznie się to trudno czyta...

Generalnie, wygląda na jakieś zamieszanie, ale miasto pewnie chciało się wykręcić od dotowania niepublicznej placówki...
Początkujący

Początkujący
PostCz 30 sty, 2014 12:15

A czy możecie polecić mi jakieś dobre przedszkole z tej listy - http://www.wejherowo.pl/placowki-oswiatowe.html? Moja 4 letnia siostra chodziła do przedszkola przy ul. Derdowskiego 1, niestety wiązało się to z długim dojazdem, bo mieszkamy na drugim końcu miasta.

Powrót do Sprawy miasta Wejherowa